4
Based on 1 reviews

AASA Kredyt

AASA Kredyt umożliwia otrzymanie pożyczki w wysokości do 2000 złotych bez wychodzenia z domu i bez skomplikowanych formalności. Firma mieści się w Warszawie, wyrobiła sobie renomę na rynku dzięki wysokiej jakości oferowanych pożyczek i przyjaznemu działowi obsługi klienta, dzięki czemu szczyci się wysoką liczbą klientów wielokrotnie korzystających z jej usług.

Czytaj więcej

Firma AASA Kredyt jest stosunkowo młodym graczem na rynku pożyczek krótkoterminowych, bowiem powstała w połowie 2012 roku, a jej siedziba mieści się w Warszawie. Jej oferta nie odbiega zbytnio od konkurencyjnych firm tego typu, warto jednak zauważyć, że maksymalny okres kredytowania wynosi aż do 18 miesięcy, co oznacza, że nie wszystkie pożyczki oferowane przez tę firmę można określić mianem chwilówek. Naturalnie nie jest to w żaden sposób traktowane jako wada, po prostu przedstawiamy jak szeroki zakres oferty oferuje AASA Kredyt. Bardziej typowy jest zakres kwot możliwych do pożyczenia, mieszczą się bowiem one w zakresie od jednego do dwóch tysięcy złotych. Przejrzysty i estetyczny serwis internetowy firmy zawiera szereg niezbędnych informacji, w tym również dotyczących wymagań, jakie muszą spełnić potencjalni klienci – czyli mieć ukończone 20 lat, stały dochód oraz nie mieć zaległości w innych instytucjach finansowych (w trakcie weryfikowania wniosu AASA Kredyt sprawdza zapisy w bazach danych BIK oraz BIG), wliczając w to także Urząd Skarbowy. Przydatną funkcją jest kalkulator kredytowy pozwalający obliczyć wszelkie dane dotyczące żądanego kredytu. 

Naturalnie zespół ekspertów serwisu cred24.pl przeprowadził badania oferty AASA Kredyt pożyczając testowo 1500 złotych na 8 miesięcy. Wszelkie procedury typu wypełnianie wniosku itp. przebiegały szybko i sprawnie, już po kilku minutach nasz wniosek został zaakceptowany, a pieniądze przelane na podany w formularzu rachunek bankowy. Co ciekawe, w odróżnieniu od większości firm konkurencyjnych, w przypadku AASA Kredyt powiadomienie o akceptacji wniosku otrzymaliśmy drogą telefoniczna, mianowicie zadzwonił do nas konsultant firmy z informacją oraz gratulacjami. Niby drobiazg, ale bardzo przyjemny. 

Pewnym zaskoczeniem okazała się być opłata przygotowawcza w wysokości 390 złotych, której to informacji nie znaleźliśmy na stronie internetowej. Po przejrzeniu serwisu firmy AASA Kredyt okazało się jednak, że odpowiedni zapis na niej widnieje, jedynie w postaci łatwej do przeoczenia. Niewątpliwym jednak minusem warunków oferowanych przez firmę jest  koszt już pierwszego upomnienia po przekroczeniu terminu spłaty wynoszący 25 złotych. Zazwyczaj pierwsze upomnienie jest darmowe, tutaj AASA Kredyt jest jedną z niewielu firm na rynku pobierających za nie opłatę.

Trzy najpopularniejsze oferty od AASA Kredyt


AASA Kredyt Opinie

  • Juriy:
    nu tak.. ob44ak konkretnij / 2015-01-27

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Aasa Polska S.A. (AASA Kredyt)

  • ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 22 4 600 300

Położenie na mapie