BigCredit

BigCredit to popularna, reklamująca się w różnych mediach firma finansowa, która dopiero niedawno pojawiła się na rynku pożyczek błyskawicznych. BigCredit dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia klientom szybkiego otrzymania pieniędzy na bardzo korzystnych warunkach obejmujących wysokość oprocentowania i elastyczny system ratalny pożyczki. 

Czytaj więcej

Big Credit jest następnym przedstawicielem firm łotewskich, które rozszerzyły swoją działalność na rynki innych krajów, w tym również i Polski. W odróżnieniu od innych firm pożyczkowych z Łotwy Big Credit działa także na przykład na rynku brytyjskim, co przy specyfice prowadzenia w Wielkiej Brytanii działalności związanej z pożyczkami błyskawicznych pozwala uznać, że doświadczenie uzyskane przez Big Credit pod tym względem jest najprawdopodobniej bardzo rozległe. Na rynku polskim firma Big Credit pojawiła się w 2014 roku, a więc jest stosunkowo nowym graczem w tej branży, co jednak nie przeszkadza jej z rozmachem rozpoczynać działalność oferując polskim klientom szereg atrakcyjnych opcji, jak na przykład w pełni darmowa pożyczka na 7 dni oraz możliwość przedłużenia już zaciągniętej pożyczki o 30 dni, przy czym pierwsze 5 dni będzie traktowane jako bezpłatne, bez naliczania dodatkowych opłat. Unikatową opcją promocyjną jest rozpoznawanie daty urodzin klienta, bowiem pożyczka zaciągana w tym dniu cechuje się obniżonymi o 50% wszystkimi kosztami.

Postaraliśmy się przetestować opisane powyżej opcje promocyjne i sprawdzić, czy podane na stronie internetowej stwierdzenia są zgodne z prawdą. Ogólnie rzecz biorąc, nie mamy w tym momencie żadnych zastrzeżeń. Proces wnioskowania jest rzeczywiście bardzo prosty i składa się faktycznie tylko z 3 kroków. W przypadku pozytywnej weryfikacji na pożyczoną kwotę czekaliśmy dosłownie kilka minut, co jak najbardziej mieści się w zadeklarowanym czasie maksymalnie 15 minut. Po podliczeniu wszystkich opłat i kosztów po spłaceniu pożyczki uzyskaliśmy wynik 26,5%, który dokładnie odzwierciedla informację podaną na stronie głównej serwisu internetowego Big Credit.

Godną uwagi zaletą jest dokładna informacja na temat tego, kto może otrzymać pożyczkę błyskawiczną w Big Credit - są to osoby od 21 do 65 roku życia.  Big Credit nie korzysta z bazy danych Biura Informacji Kredytowej, jedyną drogą weryfikacji jest przesłanie symbolicznego jednego grosza z rachunku bankowego będącego w posiadaniu ubiegającego się o pożyczkę. Ze względu, że BIG Credit jest stosunkowo młodą firmą pożyczkową operującą na naszym rynku, bardzo ostrożnie dysponuje swoimi pieniędzmi, dlatego też wskaźnik odrzucanych pożyczek jest tutaj wyższy niż w przypadku firm konkurencyjnych. 

Trzy najpopularniejsze oferty od BigCredit


BigCredit Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Bigcredit Sp. z o.o. (BigCredit)

  • Elektoralna 13 lok. 103, 00-137 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 22 350 00 00

Położenie na mapie