Ekspres Kasa

EkspresKasa to niewielka, ale bardzo prężnie rozwijająca się firma, która energicznie wchodzi na rynek pożyczek błyskawicznych z atrakcyjną ofertą. Klienci znajdą tutaj niskie oprocentowanie, bardzo dogodne warunki spłat, proste formalności i miłą obsługę. Jest to po prostu firma godna polecenia.

Czytaj więcej

Ekspres Kasa była pierwszą na rynku polskim firmą zajmującą się działalnością w postaci udzielania pożyczek błyskawicznych, która była filią banku – wprawdzie bank ten miał swoją siedzibę na Malcie, a właścicielem Ekspres Kasy była grupa kapitałowa Ferratum, to jednak faktycznie firma należy do banku. Naturalnie jej działalność na rynku polskim ogranicza się wyłącznie do udzielania pożyczek krótkoterminowych z własnych zasobów finansowych, firma nie przyjmuje żadnych środków pieniężnych od klientów w postaci lokat, czy też nie oferuje im rachunków bankowych, nie więc jest klasyfikowana w Polsce jako bank i tym samym nie podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Ma to naturalnie swoje dobre strony, ponieważ brak kontroli ze strony KNF pozwala na zwiększenie elastyczności oferty dzięki braku konieczności sztywnego trzymania się niezbyt dostosowanego do pożyczek krótkoterminowych prawa bankowego. Centrala firmy mieści się we Wrocławiu, sama grupa Ferratum prowadzi działalność pożyczkową na rynku ponad 20 krajów europejskich i chwali się tym, że w trakcie swojego istnienia obsłużyła już ponad półtora miliona klientów.

W ofercie Ekspres Kasy znajdziemy pierwszą pożyczkę reklamowaną jako zupełnie darmowa, w kwocie do 1500 złotych (kolejne pożyczki mogą wynieść do 2000 złotych). Jako że w chwili obecnej jest to najwyższa oferta darmowej pożyczki na rynku, zdecydowaliśmy się na przetestowanie właśnie tej opcji, wybierając wersję pożyczki na 30 dni. W trakcie wypełniania formularza nie napotkaliśmy na żadne przeszkody, należało podać standardowe dane takie, jak numer telefonu komórkowego oraz dowodu osobistego, a także zlecić przelew symbolicznego 1 grosza z własnego rachunku bankowego celem weryfikacji. Jest to standardowa procedura stosowana przez przeważającą większość firm, tutaj więc nie ma żadnych odstępstw od przyjętej reguły. Wprawdzie na stronie internetowej firmy widnieje informacja, że podczas wypełniania wniosku może pojawić się prośba o przesłanie skanu dowodu osobistego, jednak w naszym wypadku nic takiego nie miało miejsca. Po piętnastu minutach cała kwota 1500 złotych wpłynęła na nasz rachunek bankowy, co w sumie spotkało się z naszym uznaniem, jako że procedura była naprawdę szybka i sprawna.

Jako ciekawostkę warto podać, że kolejne pożyczki można uzyskać wysyłając na podany numer SMSa z oczekiwaną kwotą oraz naszym numerem PESEL – to naprawdę wygodna opcja!

Trzy najpopularniejsze oferty od Ekspres Kasa


Ekspres Kasa Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Ferratum Bank Limited (Ekspres Kasa)

  • Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, 1551 Sliema, MALTA
  • Telefoniczna obsługa klienta: (22) 123 45 67

Położenie na mapie