EkspresPożyczka

Jeśli szukasz naprawdę szybkiej pożyczki, to niewiele firm jest w stanie przebić ofertę EkspresPożyczki. Wystarczy po prostu odwiedzić stronę internetową, wypełnić formularz, wybrać kwotę oraz czas spłaty, no i oczywiście podać numer swojego rachunku bankowego - po piętnastu minutach od zatwierdzenia wniosku o pożyczkę otrzymasz pieniądze!

Czytaj więcej

Ekspres Pożyczka to marka będąca własnością Argentum Capital, korporacji finansowej mającej swoją siedzibę na Łotwie. Jest to więc kolejny przedstawiciel łotewskiego kapitału, który wkroczył z ofertą pożyczek krótkoterminowych na rynek polski. Firma działa na polskim rynku od 2012 roku, według dostępnych danych realizuje każdego miesiąca około dziesięciu tysięcy pożyczek. Cechą wyróżniającą Ekspres Pożyczkę na tle konkurencji jest bardzo przejrzysty serwis internetowy, który zawiera łatwo dostępne wszelkie niezbędne informacje, między innymi na przykład kryteria, według których oceniana będzie wiarygodność potencjalnego kredytobiorcy – musi on być pełnoletnim obywatelem Polski, dysponować numerem PESEL, rachunkiem w polskim banku oraz telefonem komórkowym w polskiej sieci. Sama firma Ekspres Pożyczka jest stosunkowo małym graczem na polskim rynku, co może jednak stanowić pewną zaletę, bowiem zmusza ją do ciągłej modyfikacji oferty tak, by być w stanie stawić czoła liczącym się w tej branży graczom.

Naturalnie jak w przypadku każdej innej opisywanej w naszym serwisie firmy pożyczkowej, także i tutaj przeprowadziliśmy test jakości usług oferowanych przez Ekspres Pożyczkę w celu oszacowania, czy zasługuje ona na uwzględnienie jej w serwisie cred24.pl. Ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że zgodnie z opinią naszych ekspertów wszystkie aspekty działalności Ekspres Pożyczki są wysokiej jakości i stanowi ona firmę godną wzięcia pod rozwagę w momencie szukania możliwości uzyskania pożyczki terminowej. Naszych ekspertów szczególnie zachwycił błyskawiczny proces rozpatrywania wniosku – po wypełnieniu prostego formularza decyzja o zaakceptowaniu wniosku została podjęta w ciągu niecałej minuty, po kolejnej minucie wnioskowana kwota pożyczki wpłynęła na podane w formularzu konto bankowe. Tempo więc było zgodne z określeniem „pożyczka błyskawiczna”.

Tutaj może pojawić jednak pewien problem, bowiem błyskawiczny przelew środków możliwy jest tylko w przypadku, gdy kredytobiorca dysponuje rachunkiem bankowym w jednym z czterech tylko banków wyszczególnionych na stronie internetowej firmy, w innym razie przelew środków może potrwać do 24 godzin. To jedyna zauważona przez naszych ekspertów wada oferty firmy Ekspres Pożyczka.

Trzy najpopularniejsze oferty od EkspresPożyczka


EkspresPożyczka Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Argentum Capital Sp. z.o.o. (EkspresPożyczka)

Położenie na mapie