InCredit

Kolejnym graczem chcącym ugrać coś dla siebie na trudnym rynku pożyczek błyskawicznych jest firma InCredit. Chce ona przekonać do siebie atrakcyjnymi warunkami przyznawania pożyczek, prostymi formalnościami i łatwym sposobem uzyskania pieniędzy. Zyskała już sobie uznanie wśród klientów i odpowiednią renomę. 

Czytaj więcej

Wśród licznych firm pożyczkowych mających swoją siedzibę na Łotwie, a działających także na rynku polskim znaleźć można także kolejnego przedstawiciela tej grupy, a mianowicie InCredit. Firma ta należy do grupy finansowej NetCredit, która to marka również prowadzi działalność na polskim rynku. Cechą wyróżniającą InCredit na tle konkurencji jest fakt taki, że firma ta oferuje także pożyczki długoterminowe do 24 miesięcy na kwotę aż do 5000 złotych. Stanowi to godną uwagi ofertę dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego na okres dłuższy niż miesiąc i nie są w stanie spłacić całej należności w przeciągu 30 dni od momentu uzyskania pożyczki, co charakteryzuje oferty przeważającej większości innych firm pożyczkowych działających na polskim rynku. Do tego należy dodać opcję darmowej pierwszej pożyczki w wysokości 1000 złotych na czas 30 dni i mamy w ten sposób całkiem interesującą ofertę.

Mając na uwadze opisane powyżej zalety z dużymi oczekiwaniami podchodziliśmy do procedury testowej polegającej na zaciągnięciu pożyczki w kwocie 1000 złotych na okres dwóch miesięcy. I musimy uczciwie przyznać, że nie rozczarowaliśmy się na żadnym etapie testowania. Cały proces zaciągnięcia pożyczki, w przeciwieństwie do banków czy innych firm pożyczkowych oferujących dostarczenie żądanej kwoty do domu, odbywa się w pełni za pośrednictwem internetu. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy kliknąć w przycisk na stronie internetowej, wypełnić krótki formularz z wnioskiem oraz poddać się weryfikacji danych poprzez zrealizowanie z rachunku bankowego kredytobiorcy symbolicznej kwoty o wartości jednego grosza – w kilka minut później zostanie przedstawiona decyzja o przyznaniu bądź odmowie przyznania pożyczki. Wszystkie pozostałe czynności przebiegły w równie prosty sposób, co jest naprawdę godnym pochwały rozwiązaniem.

InCredit udziela pożyczek bez sprawdzania zapisów w bazie danych Biura Informacji Kredytowej, dodatkowo udziela także bezpłatnego ubezpieczenia na życie, co oznacza, że w wypadku śmierci kredytobiorcy firma przejmuje na siebie wszelkie zobowiązania, a nie obarcza nimi rodzinę lub krewnych zmarłego.

Klientów może zainteresować także fakt przynależności firmy InCredit do polskiego stowarzyszenia o nazwie Związek Firm Pożyczkowych.

InCredit jest członkiem stowarzyszenia kredytodawców

InCredit Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Net Credit sp. z o.o. (InCredit)

  • Żytnia 15 lok. 21B, 01-014 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 22 101 04 00

Położenie na mapie