Kobietazkasa

Kobietazkasą to nowa firma w branży pożyczek gotówkowych. Dopasowuje się ona błyskawicznie do oczekiwań klientów, zapewniając możliwość uzyskania stosunkowo wysokiej kwoty pożyczki przy zachowaniu minimalnej liczby formalności związanych z jej przyznaniem, korzystne oprocentowanie oraz elastyczne terminy spłat. 

Czytaj więcej

Kobieta z Kasą to dosyć interesująca pozycja na polskim rynku pożyczek błyskawicznych z kilku różnych względów. Po pierwsze, jest to marka będąca własnością znanego i cenionego przedsiębiorstwa o nazwie Pożyczkomat. Po drugie idea stojąca za firmą Kobieta z Kasą polega na stworzeniu możliwości zaciągania pożyczek błyskawicznych w sposób maksymalnie uwzględniający potrzeby i oczekiwania kobiet. Niewątpliwie celem takiego zabiegu było przyciągnięcie damskiej części potencjalnych klientów, zachęconej stworzoną z myślą właśnie o kobietach ofercie. Z perspektywy czasu można uznać, że takie posunięcie okazało się całkiem skuteczne, jako że Kobieta z Kasą zdobyła dla siebie stosunkowo pokaźną jak na tak specyficzną ofertę część rynku. Oferta firmy jest dostosowana pod kątem kobiecych wymagań, a więc impulsywnego robienia zakupów, czy też nagłych decyzji o wydaniu większych kwot w sklepie z ciuchami, bądź też u kosmetyczki. Kobieta z Kasą chwali się tym, że wszystkie procedury można zrealizować w ciągu kilku minut za pośrednictwem Internetu, te kilka minut powinno też wystarczyć, aby otrzymać pożyczone pieniądze na swój rachunek bankowy.

Mając na uwadze powyższe twierdzenia, z zainteresowaliśmy rozpoczęliśmy procedurę zaciągania pożyczki testowej w firmie Kobieta z Kasą. Wybraliśmy kwotę 300 złotych pożyczaną na 7 dni i stwierdziliśmy, że rzeczywiście informacje o błyskawicznej realizacji całego procesu pożyczania i otrzymanie pieniędzy zajmują niespełna dziesięć minut, przy czym całość jest naprawdę prosta i bez większych problemów można złożyć wniosek i uzyskać pieniądze korzystając z telefonu komórkowego podczas wizyty w sklepie. To jest bez wątpienia opcja, która przypadnie naszym paniom do gustu.

Jako ciekawostkę można dodać, że zadzwoniliśmy kilkukrotnie na infolinię i za każdym razem uzyskiwaliśmy połączenie z kobietami pełniącymi rolę konsultantek.

Wprawdzie parametry pożyczki, a konkretniej koszty na poziomie 25,6%  nie stanowią najlepszej oferty na rynku, to jednak warunki oferowane przez Kobietę z Kasą kształtują się na przyzwoitym poziomie, a patronat jednej z większych firm na rynku, czyli Pożyczkomatu gwarantuje jej rzetelność.

Trzy najpopularniejsze oferty od Kobietazkasa

Kobietazkasa jest członkiem stowarzyszenia kredytodawców

Kobietazkasa Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Friendly Finance Poland Sp. z o.o. (Kobietazkasa)

  • ul. Złota 7 lok. 18, 00-019 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 48 22 388 32 10

Położenie na mapie