LatwyKredit

Łatwy Kredyt to ciesząca się popularnością wśród polskich klientów firma oferująca pożyczki błyskawiczne do 3000 złotych nawet na 30 dni. Pieniądze klient może otrzymać już po 15 minutach od wypełnienia formularza, a całą procedurę można przeprowadzić przez Internet bez wychodzenia z domu – pieniądze wpłyną na wskazane przez klienta konto bankowe. Atrakcyjna oferta, minimum formalności oraz doskonała obsługa klienta to główne zalety firmy Łatwy Kredyt. 

Czytaj więcej

Łatwy Kredyt to kolejna firma z siedzibą na Łotwie, która prowadzi działalność na rynku pożyczek błyskawicznych już od ponad 17 lat. Rynkiem polskim zainteresowała się stosunkowo niedawno, istnieje na nim bowiem od 2012 roku. Godne pochwały są jasno określone na stronie internetowej firmy kryteria, jakie musi spełniać osoba ubiegająca się o pożyczkę błyskawiczną – musi liczyć sobie od 20 do maksymalnie 65 lat, posiadać telefon komórkowy u polskiego operatora (abonamentowy lub na kartę, bez znaczenia) oraz rachunek w polskim banku. Dodatkowym ograniczeniem jest maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosząca 1000 złotych, ale za to jest ona w pełni darmowa, o ile zostanie spłacona w ciągu 30 dni. Przy kolejnych pożyczkach zaciąganych przez tę samą osobę w Łatwym Kredycie maksymalna kwota pożyczki wzrasta o kolejny 1000 złotych, czyli np. za trzecim razem istnieje możliwość pożyczenia 3000 złotych. Godne uwagi jest także stosunkowo niskie oprocentowanie kolejnych pożyczek, które wynosi za każdym razem 18% i stanowi tym samym jedną z lepszych ofert dostępnych na naszym rynku, niebędącą opcją promocyjną, a standardową.

Nasz zespół przeprowadził test w postaci zaciągnięcia pożyczki na 30 dni w kwocie 1000 złotych. Sprawdzaliśmy sam proces składania wniosku, jego akceptacji, przekazania pożyczanej kwoty oraz późniejszej procedury spłat, nie mamy żadnych uwag krytycznych, jako że cały przebieg wydarzeń był w pełni zgodny z informacjami podanymi na stronie internetowej firmy. Jedynym aspektem, który okazał się odbiegać nieco od twierdzeń w serwisie internetowym był czas potrzebny na otrzymanie pieniędzy, który okazał się dłuższy od zadeklarowanych 10-30 minut i wyniósł około 50 minut. Można jednak uznać tę sytuację za pozbawioną większego znaczenia.

W serwisie internetowym firmy można także znaleźć godne uwagi informację dotyczące stałego nadzoru nad działalnością firmy prowadzoną przez UOKiK – Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który na bieżąco monitoruję umowy, opłaty czy reklamy stosowane przez Łatwy Kredyt. Oznacza to, że wszelkie czynności prowadzone przez firmę są w pełni legalne i zgodne z polskimi regulacjami prawnymi.

Trzy najpopularniejsze oferty od LatwyKredit

LatwyKredit jest członkiem stowarzyszenia kredytodawców

LatwyKredit Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty PolCredit Sp. z o.o. (LatwyKredit)

  • ul. Irysowa 26A, 02-660 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 22 228 21 03

Położenie na mapie