Lendon

Pożyczanie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne, jak w firmie Lendon. Minimalna liczba formalności, szybkie rozpatrzenie wniosku i po piętnastu minutach pieniądze zostają przesłane na rachunek bankowy zamawiającego - czysto, łatwo i przyjemnie, do tego absolutnie wszystkie czynności można wykonać przez Internet. 

Czytaj więcej

Lendon to względnie nowy gracz na rynku pożyczek błyskawicznych, firma istnieje bowiem od 2013 roku – mimo stosunkowo krótkiego stażu zdobyła sobie dosyć wysoką popularność i stanowi jednego z liczących się graczy w tej branży. Godnym uwagi jest jasne i przejrzyste zaprezentowanie na stronie internetowej kryteriów, jakie powinien spełnić potencjalny kredytobiorca, choć w tym momencie łatwo zauważyć chyba największą wadę oferty firmy Lendon – a mianowicie dolną granicę wieku osoby ubiegającej się o pożyczkę. Lendon ustalił bowiem granice wiekowe na zakres od 25 do 65 roku życia, co zdecydowanie odbiega od powszechnie przyjętej przez inne firmy dolnej granicy wiekowej na poziomie 20-21 lat. Inne warunki są dosyć typowe, a mianowicie klient powinien dysponować dowodem osobistym wydanym w Polsce, rachunku prowadzonego w polskim banku oraz telefonu komórkowego pracującego w polskiej sieci. Kolejnym ograniczeniem jest maksymalna kwota pierwszej pożyczki, która może wynieść do 600 złotych, druga pożyczka ograniczona jest do 1000 złotych, natomiast trzecia do 1500 złotych. Dopiero od czwartej pożyczki można wnioskować o pełną kwotę do 3000 złotych. Ale warto przy tym śledzić liczne promocje, bowiem pod tym względem Lendon należy do ścisłej czołówki firm pożyczkowych na polskim rynku.

Przeprowadzone przez nas testowe uzyskanie pożyczki ujawniła, że Lendon przykłada sporą dozę uwagi do jak najprostszych procedur składania wniosków oraz szybkiego podejmowania decyzji. Wprawdzie ogólny wynik nieco odbiega od najlepszych na rynku, ale mimo wszystko dziesięć minut na wypełnienie wniosku oraz kolejne 45 na uzyskanie jego akceptacji oraz przekazania pieniędzy na nasz rachunek bankowy to rezultat zasługujący na uznanie – zwłaszcza, że wszystko przebiegło w sposób absolutnie bezproblemowy i na żadnym etapie nie zaszła konieczność skonsultowania się z infolinią lub pomocą techniczną.

Warto zarazem odnotować, że Lendon wyraźnie określa, że nie korzysta z bazy danych Biura Informacji Kredytowej, co stanowi interesującą ofertę dla tych osób, które nie mogą pochwalić się swoją nieskazitelną historią kredytową w BIKu i mogą mieć w związku z tym problemy w uzyskaniu standardowej pożyczki, czy też kredytu w innej firmie lub banku.

Lendon jest członkiem stowarzyszenia kredytodawców

Lendon Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty LendOn.pl Sp. z o.o. (Lendon)

  • ul. Puławska 111B, Warszawa 02-707
  • Telefoniczna obsługa klienta: 22-100-6-444

Położenie na mapie