MBank

Mbank to oferta pożyczek błyskawicznych prezentowana przez jeden z najbardziej znanych polskich banków. Klienci mogą więc oczekiwać wysokiej jakości, dobrych warunków, najwyższej jakości poziomu obsługi klienta oraz co najważniejsze – bezpieczeństwa całej transakcji i braku jakichkolwiek ukrytych zapisów mających na celu wyłudzenie pieniędzy. 

Czytaj więcej

Mbank był do niedawna marką BRE Banku, a obecnie jest pełnoprawnym bankiem z rozbudowaną opcją operacji internetowych, więc choć jest kontrolowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, to jednak można go nadal traktować jako typową firmę pożyczkową z uwagi na ofertę obejmującą także pożyczki krótkoterminowe. Informacje zawarte na stronie internetowej są niezwykle przejrzyste i wyczerpujące, dostępny jest także kalkulator kredytowy pozwalający przeprowadzić dogłębną symulację dowolnego kredytu. Oferowane pożyczki nie są jednak szczególnie atrakcyjne na tle konkurencji, bowiem konieczność przestrzegania prawa bankowego nie pozwala na przykład na zaoferowanie pożyczki w pełni darmowej, nie ma także możliwości zaoferowania niskich wartości oprocentowania pozwalających nawiązać konkurencję z firmami typowo pożyczkowymi, bez obciążenia w postaci rozbudowanej infrastruktury bankowej.

Nie mieliśmy możliwości przeprowadzenia testu dowolnie wybranej z oferty Mbanku pożyczki, bowiem według zapisów widniejących na stronie internetowej opcja pożyczek dostępna jest wyłącznie dla osób posiadających indywidualne rachunki prowadzone przez Mbank, my takowym nie dysponujemy. Po gruntownym przejrzeniu opinii wyrażanych w internecie można dostrzec powtarzającą się zasadę, według której użytkownicy twierdzą, że do uzyskania pożyczki wystarczą dosłownie trzy kliknięcia w odpowiednie opcje interfejsu bankowości elektronicznej dostępne po zalogowaniu się na  swój rachunek bankowy prowadzony w Mbanku, a pożyczana kwota wpływa na konto natychmiast. Nie mamy wprawdzie możliwości  zweryfikowania tych informacji, ale jeśli są one prawdziwe, to w przypadku Mbanku mamy do czynienia z absolutnie najszybszą i najprostszą procedurą uzyskiwania pożyczki – chwilówki.

Trzy najpopularniejsze oferty od MBank


MBank Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty mBank S.A (MBank)

  • ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa, skr. poczt. 728
  • Telefoniczna obsługa klienta: 801 300 800, 783 300 800

Położenie na mapie