NetCredit

NetCredit od niedawna oferuje klientom pożyczki błyskawiczne, lecz firma szybko osiągnęła naprawdę wysoki poziom świadczonych usług, przede wszystkim dzięki elastycznej ofercie pozwalającej każdemu dobrać coś odpowiedniego do własnych potrzeb. Jeśli się doda do tego jeszcze świetne warunki, doskonały poziom obsługi klienta i sporo innych zalet, to mamy jasność, skąd taka popularność NetCredit na rynku. 

Czytaj więcej

Łotewskie firmy zajmujące się pożyczkami błyskawicznymi przez ostatnie kilka lat przebojem wtargnęły na rynek polski, mnożąc się jak przysłowiowe grzyby po deszczu. NetCredit również zalicza się do tego grona, będąc polską filią łotewskiej firmy, która także prowadzi działalność pożyczkową także na rynku rosyjskim oraz czeskim. Należy do niej także marka InCredit, której recenzję znaleźć można również w naszym serwisie. Podobnie jak w przypadku InCredit, także NetCredit oferuje także pożyczki długoterminowe na okres do 24 miesięcy, a także na kwotę do 4000 złotych. Ciekawą opcją jest także kumulowanie się zniżek w przypadku zaciągania kolejnych pożyczek, co pozwala uzyskać upust aż o 50% w przypadku ubiegania się o szóstą i każdą kolejną pożyczkę na dowolną kwotę. Cechą charakterystyczną oferty firmy NetCredit jest w pełni darmowe ubezpieczenie na wypadek śmierci kredytobiorcy, które oznacza, że w przypadku zaistnienia takiego zdarzenia, wszelkie należności i opłaty związane z pożyczką zostają anulowane (przechodzą na ubezpieczyciela), a rodzina i krewni zmarłego nie zostają obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami.

Firma prowadzi także różnego rodzaju akcje marketingowe i promocyjne, oferując między innymi możliwość uzyskania rabatów w portalu MyDeal, a także wygrania nagród rzeczowych, między innymi iPada Mini. Nie ukrywamy, że nasz zespół ekspertów poczuł się zachęcony takimi możliwościami i szybko podjął decyzję o przetestowaniu oferty NetCredit licząc po cichu na uzyskanie dodatkowych korzyści. Praktycznie wszystkie kroki zostały wykonane szybko i sprawnie, jedyny minus wiąże się z możliwym długim czasem oczekiwania na otrzymanie pożyczanej kwoty. Wiąże się to z tym, że firma korzysta z niewielu rachunków bankowych (lub usług pośrednika typu BlueMedia, nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić), co w niektórych przypadkach może oznaczać konieczność odczekania 24 godzin na otrzymanie pieniędzy – sytuacja taka zachodzi w momencie, gdy rachunek bankowy kredytobiorcy prowadzony jest przez inny bank, niż rachunki firmy NetCredit. Jest to jednak stosunkowo mało istotny szczegół, ale mimo wszystko uważamy, że warto o nim wspomnieć.

Ogólnie rzecz biorąc wystawiamy firmie NetCredit bardzo dobrą ocenę.

NetCredit jest członkiem stowarzyszenia kredytodawców

NetCredit Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Net Credit sp. z o.o. (NetCredit)

  • Żytnia 15 lok. 21B, 01-014 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 22 100 60 10

Położenie na mapie