Net Gotówka

NetGotówka to dobrze znana i o ugruntowanej na rynku pozycji firma zajmująca się świadczeniem pożyczek błyskawicznych. Cechuje ją bardzo atrakcyjna oferta, znakomicie dopasowana do oczekiwań potencjalnych klientów oraz niezwykle wysoki poziom kompetencji działu obsługi klienta.

Czytaj więcej

NetGotówka jest przedstawicielem polskiego kapitału na rodzimym rynku pożyczkowym, co jest miłą odmianą w stosunku do licznie występujących firm wywodzących się z Łotwy lub innych krajów europejskich. Firma ta cechuje się przetwarzaniem wniosków o pożyczkę przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co wyróżnia ją wśród konkurentów, których konsultanci pracują w ściśle określonych godzinach. Jednak pewnym minusem jest to, że pieniądze przekazywane są na rachunki bankowe wyłącznie w godzinach pracy banków, a więc w godzinach od 8 do 17 od poniedziałku do piątku. Z kolei godną uwagi cechą oferty firmy Net Gotówka jest możliwość spłacania pożyczonej kwoty w ciągu od 2 do 6 tygodni, przy czym maksymalna wartość pierwszej pożyczki może wynieść 600 złotych. Wyższe sumy dostępne są dopiero przy kolejnych pożyczkach.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi informacjami w serwisie internetowym firmy zdecydowaliśmy się o przeprowadzeniu testu w postaci złożenia wniosku o pożyczkę w wysokości 600 złotych postępując podobnie, jak przy okazji wszystkich naszych testów, a mianowicie bacznie zwracając uwagę na stopień skomplikowania poszczególnych kroków składania wniosku oraz mierząc czas potrzebny na otrzymanie pieniędzy na rachunku bankowym od momentu rozpoczęcia wypełniania formularza. Okazało się jednak, że Net Gotówka wymaga od nas przesłania potwierdzenia otrzymania przelewu z wynagrodzeniem uzyskiwanym ze stosunku pracy – wprawdzie możemy je uzyskać z naszego systemu bankowości mobilnej. z jednej strony jest to pewnego rodzaju utrudnienie, jednak z drugiej strony osoby otrzymujące stały dochód o dowolnej wysokości mają większe szanse na pozytywne rozpatrzenie złożonego przez nie wniosku. Mimo tej niedogodności pozostałe etapy przebiegły szybko i bezproblemowo, nie było potrzeby kontaktowania się z infolinią, a pieniądze na nasz rachunek bankowy wpłynęły po niespełna godzinie od momentu rozpoczęcia wypełniania formularza na stronie internetowej. 

Uzyskaliśmy także informację o tym, że Net Gotówka nie sprawdza bazy danych prowadzonej przez Biuro Informacji Kredytowej. Oznacza to, że nawet osoby mające problemy z historią kredytową mogą bez przeszkód wnioskować o pożyczkę chwilówkę w Net Gotówce.

Trzy najpopularniejsze oferty od Net Gotówka


Net Gotówka Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Net Gotówka, PIOTR KATER MAREK KATER s.c. (Net Gotówka)

  • ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 731-830-030

Położenie na mapie