Długoterminowe pożyczki na październik

Porównanie numer jeden w czasie rzeczywistym pożyczek długoterminowych na rynku polskim. Wybierz kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz czas trwania, a oferty uzyskasz natychmiast. Dokładność wyników jest gwarantowana przez nas.

{{ tooltipAmount() }} zł
{{ tooltipDays() }}

Wybrałeś do porównania kwotę 500 zł pożyczaną 30 dni

Pożyczki błyskawiczne nadają się jedynie do krótkoterminowego uzupełniania luk finansowych, jako że na dłuższą metę są kosztowne, a ich oprocentowanie bardzo wysokie. Powinieneś być świadom ryzyka związane z takimi pożyczkami, sugerujemy zapoznać się z działem PORADNIK naszego serwisu w celu uzyskania dodatkowych informacji.


Oferty dokładne
Czas przyznania Pierwsza za darmo
Posortowane według:
najniższa kwota spłaty
Kwota do spłaty
Maks. kwota pożyczki Limit wieku Godziny pracy
{{ issueTime(provider) }} minuta minut godzina godziny dzień dni Tak Nie
Spłać
Pożycz {{ getLoanAmount(provider.id) }} zł {{ getLoanTerm(provider.id) }} dni
{{ provider.maxAmount }} zł {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Opinie
({{ provider.ratingCnt }})
Oferty zbliżone
Czas przyznania Pierwsza za darmo
Posortowane według:
najniższa kwota spłaty
Kwota do spłaty
Maks. kwota pożyczki Limit wieku Godziny pracy
{{ issueTime(provider) }} minuta minut godzina godziny dzień dni Tak Nie
Spłać
Pożycz {{ getLoanAmount(provider.id) }} zł {{ getLoanTerm(provider.id) }} dni
{{ provider.maxAmount }} zł {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Opinie
({{ provider.ratingCnt }})

Ideą stojącą za pożyczkami błyskawicznymi jest to, że nadają się one jedynie jako krótkoterminowe metody uzupełnienia chwilowych luk finansowych.To dlatego, że są one ogólnie rzecz biorąc drogie, a oprocentowanie jest znacznie wyższe, niż w przypadku tradycyjnego kredytu. Jest również niezwykle ważne to, aby w pełni zrozumieć koszty, odsetki oraz inne opłaty, zanim zdecydujesz się zaciągnąć pożyczkę.


Nasz serwis jest bezpłatny i są niezależne usługi porównania. Jednak mogli otrzymać prowizję od niektórych firm oferujemy dla Ciebie i tych, które robimy są oznaczone symbolem błyskawicy do pełnej jasności.

Cred24 jest częścią Tiim Ltd. Nasze główne biura są Dzirnavu 87, Ryga, Łotwa.

 

Pożyczki długoterminowe

Jak wybrać kredyt

Kiedy użyjesz naszych suwaków, aby przejrzeć dostępne oferty pożyczek, a następnie wybierzesz najlepszą dla siebie opcję, nadchodzi właściwa pora na rozważenie dwóch głównych spraw. Pierwszą z nich jest strona finansowa – która firma ma najlepszą ofertę dla mnie? Z kolei kwestia numer dwa obejmuje wzięcie pod uwagę reputację firmy – czy można liczyć na jakieś wsparcie z jej strony, jeśli coś pójdzie nie tak?

Pożyczki długoterminowe

Większość typowych pożyczek obejmuje okres do 30 dni, ale w przypadku długoterminowych pożyczek, firmy oferują je na znacznie dłuższy okres. Mogą również oferować kredyty na dłużej niż 30 dni o znacznie wyższych wartościach. Będzie to wprawdzie wyraźnie droższe niż pożyczanie pieniędzy od banku, ale wiąże się ze znacznie prostszymi procedurami weryfikacji i przetwarzania informacji kredytowych.

Co należy wziąć pod uwagę

Kiedy planujesz zaciągnąć jeden z oferowanych pożyczek, ważne jest to, że wiesz, jak masz zamiar ją spłacić. Jeśli nie dotrzymasz terminu spłaty pożyczki, będzie Cię to kosztować znacznie więcej pieniędzy i negatywnie wpłynie na Twoją historię kredytową, więc plan dotyczący harmonogramu spłat i trzymanie się go jest bardzo ważną kwestią.

Zawsze należy zwrócić uwagę na reputację pożyczkodawcy – czy można skontaktować się z firmą, czy jest z tym jakiś problem? Jakie są opinie klientów o tej firmie? Dobrze jest dowiedzieć się, czy wybrany pożyczkodawca stosuje etyczne i zgodne z prawem zasady przyznawania pożyczek oraz konstruowania umów, jak również czy traktuje swoich klientów w sposób uczciwy.

Warto również poznać inne istotne informacje zanim zdecydujesz się zaciągnąć pożyczkę - ile trzeba łącznie zapłacić na koniec okresu obowiązywania umowy, jakie dokładnie są opłaty (i za co) oraz jakie są konsekwencje niedotrzymania terminu płatności. Regulamin przyznawania pożyczki musi być łatwo dostępny i zawierać wszelkie niezbędne informacje podane w sposób jasny i przejrzysty. Wreszcie powinien przypominać, że niespłacenie kredytu może doprowadzić do poważnych problemów finansowych.

Spłata pożyczkiZazwyczaj istnieją dwie metody spłaty kredytu - kartą debetową lub przelewem z rachunku bankowego. Jeśli nie chcesz zapomnieć o terminie spłaty, możesz założyć stałe zlecenie zapłaty na swoim rachunku bankowym, ale pamiętaj o tym, że jeśli nie będziesz mieć odpowiedniej sumy na koncie w dniu spłaty, kredytodawca automatycznie potraktuje to jako niedotrzymanie terminu i nałoży na Ciebie opłatę dodatkową w postaci grzywny.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

Jeśli wystąpią jakieś nieoczekiwane problemy z powodu których możesz dojść do wniosku, że nie będziesz w stanie dokonać płatności w terminie, zawsze powinieneś najpierw skontaktować się z kredytodawcą. Niektórzy kredytodawcy zgodzą się przedłużyć termin spłaty kredytu bez dodatkowych opłat, co daje Ci więcej czasu, aby go zapłacić. Możesz także otrzymać propozycję przeniesienia zadłużenia na nowy kredyt na korzystniejszych warunkach – oczywiście należy uprzednio sprawdzić, czy te warunki faktycznie są korzystniejsze dla Ciebie.

Jeśli masz problemy finansowe, możesz spróbować poszukać rady lub pomocy, kredytodawca powinien dać Ci wskazówki na temat tego, gdzie taką pomoc możesz uzyskać.

Słaba wiarygodność kredytowa

Niektórzy kredytodawcy nie będą chcieli udzielić tego typu pożyczki długoterminowej komuś o złej historii kredytowej, więc krótszy okres obowiązywania kredytu może być lepszym rozwiązaniem. Jednak firmy, które nie chcą Ci zaoferować najlepszego oprocentowania, mogą dodać inne warunki w celu uatrakcyjnienia swojej oferty oraz upewnienia Cię, że pożyczka przebiegnie sprawnie. Ważne jest, aby spłacić pożyczkę na czas gdy masz słabą zdolność kredytową, ponieważ dzięki temu zaczynasz powoli odbudowywać swoją historię kredytową. Jednak nie warto brać pożyczek tylko z tego powodu.

Podsumowanie

 

Choć rynek pożyczek długoterminowych nie jest tak rozległy jak rynek pożyczek do 30 dni, są firmy, które obecnie mogą zaoferować Ci kredyt na dłuższy czas. Zawsze jednak należy rozważyć, czy jest to najlepsza opcja przed zaciągnięciem jednej z tych pożyczek i upewnić się, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę w czasie określonym na umowie, co pozwoli Ci uniknąć przyszłych problemów finansowych.

Wszyscy pożyczkodawcy