Najlepsze oferty pożyczek na SMS i dla osób o niekorzystnej historii kredytowej pożyczki na październik

Pożyczki SMS bez zabezpieczenia hipotecznego pozwalają szybko i bez nieprzyjemnych formalności otrzymać upragnione pieniądze. Wszystko co musisz zrobić, to dokonać wyboru! Wskaż kwotę i czas trwania pożyczki, a następnie wybierz najlepszą ofertę.

{{ tooltipAmount() }} zł
{{ tooltipDays() }}

Wybrałeś do porównania kwotę 500 zł pożyczaną 30 dni

Pożyczki błyskawiczne nadają się jedynie do krótkoterminowego uzupełniania luk finansowych, jako że na dłuższą metę są kosztowne, a ich oprocentowanie bardzo wysokie. Powinieneś być świadom ryzyka związane z takimi pożyczkami, sugerujemy zapoznać się z działem PORADNIK naszego serwisu w celu uzyskania dodatkowych informacji.


Oferty dokładne
Czas przyznania Pierwsza za darmo
Posortowane według:
najniższa kwota spłaty
Kwota do spłaty
Maks. kwota pożyczki Limit wieku Godziny pracy
{{ issueTime(provider) }} minuta minut godzina godziny dzień dni Tak Nie
Spłać
Pożycz {{ getLoanAmount(provider.id) }} zł {{ getLoanTerm(provider.id) }} dni
{{ provider.maxAmount }} zł {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Opinie
({{ provider.ratingCnt }})
Oferty zbliżone
Czas przyznania Pierwsza za darmo
Posortowane według:
najniższa kwota spłaty
Kwota do spłaty
Maks. kwota pożyczki Limit wieku Godziny pracy
{{ issueTime(provider) }} minuta minut godzina godziny dzień dni Tak Nie
Spłać
Pożycz {{ getLoanAmount(provider.id) }} zł {{ getLoanTerm(provider.id) }} dni
{{ provider.maxAmount }} zł {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Opinie
({{ provider.ratingCnt }})

Ideą stojącą za pożyczkami błyskawicznymi jest to, że nadają się one jedynie jako krótkoterminowe metody uzupełnienia chwilowych luk finansowych.To dlatego, że są one ogólnie rzecz biorąc drogie, a oprocentowanie jest znacznie wyższe, niż w przypadku tradycyjnego kredytu. Jest również niezwykle ważne to, aby w pełni zrozumieć koszty, odsetki oraz inne opłaty, zanim zdecydujesz się zaciągnąć pożyczkę.


Nasz serwis jest bezpłatny i są niezależne usługi porównania. Jednak mogli otrzymać prowizję od niektórych firm oferujemy dla Ciebie i tych, które robimy są oznaczone symbolem błyskawicy do pełnej jasności.

Cred24 jest częścią Tiim Ltd. Nasze główne biura są Dzirnavu 87, Ryga, Łotwa.

Wybór najlepszej pożyczki

Kiedy patrzysz na oferty różnych firm udzielających pożyczek przez SMS, także w przypadku złej historii kredytowej, powinieneś brać pod uwagę dwa ważne czynniki – pieniądze oraz jakość obsługi. Na rynku istnieje wiele firm, które twierdzą, że zaoferują Ci najlepszą pożyczkę, ale warto jednak zachować chłodny umysł, zrobić dokładną analizę każdej pozornie interesującej oferty i dopiero wtedy podejmować decyzję.

Co to jest pożyczka na SMS?

Pożyczka na SMS dla osób z niską wiarygodnością kredytową jest dokładnie tym, na co wskazuje jej nazwa: krótkoterminową pożyczką pieniężną, która jest zaprojektowane specjalnie dla osób z niekorzystną historią kredytową.. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do pożyczania pieniędzy gdy tylko ich potrzebujesz, podczas gdy tradycyjny sposób zaciągania kredytów, taki jak bank, nie jest dla Ciebie dostępny. W normalnych warunkach pożyczki te są przyznawane na krótki czas, zazwyczaj od 10 do 30 dni na przykład i w związku z tym charakteryzują się bardzo wysokim wskaźnikiem RRSO – nawet kilkunastokrotnie wyższym, niż kredyty na okres 12 miesięcy.

Zanim weźmiesz pożyczkę

Jednym z najbardziej istotnych aspektów pożyczek jest wzięcie pod uwagę sposobu zwrócenia pieniędzy. Zaciągnięcie pożyczki tylko z nadzieją, że uda się ją jakoś spłacić, to naprawdę zły pomysł, który może w prosty sposób doprowadzić do poważnych problemów finansowych.

Drugą rzeczą, co do której należy się upewnić jest to, że korzystasz z usług firmy o ugruntowanej na rynku renomie, która cechuje się nienagannym podejściem do każdego klienta. Można to w łatwy sposób sprawdzić przeglądając opinie, jakie dana firma sobie wyrobiła wśród poprzednich jej klientów – wystarczy na przykład przeszukać Internet.

Spłacanie kredytu

Standardowa procedura dotycząca pożyczek w Polsce obejmuje terminy od 10 do 30 dni - masz więc czas do końca tego okresu, aby spłacić pożyczoną kwotę plus opłatę dodatkową w postaci odsetek, o której zostałeś poinformowany w momencie podpisywania umowy kredytowej. Większość osób korzysta z karty debetowej w celu realizowania płatności na konto pożyczki. Gdy zaciągasz kredyt, możesz zgodzić się na uruchomienie stałego zlecenia płatności na Twoim rachunku bankowym, co z jednej strony jest sporym ułatwieniem, gdy pożyczkodawca może automatycznie otrzymać pieniądze z Twojego konta bankowego, a Ty nie musisz pamiętać o terminach spłaty kolejnych rat, ale jeśli nie masz wystarczającej sumy pieniędzy na koncie, to z miejsca zostanie Ci naliczona karna opłata.

Oczywiście zawsze możesz wstrzymać takie stałe zlecenie płatności, szczególnie jeśli korzystasz z internetowego interfejsu do swojego rachunku bankowego. Jeśli korzystasz z banku tradycyjnie, musisz skontaktować się z nim na co najmniej jeden dzień roboczy przed datą realizacji zlecenia stałego.. Zawsze też należy skontaktować się z kredytodawcą, aby dowiedzieć się, czy takie opóźnienie może spowodować jakieś konsekwencje i ustalić termin dokonania płatności.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

Jeśli masz problemy, zawsze możesz skontaktować się z kredytodawcą, aby zobaczyć, jakie rozwiązania może Ci on zaoferować. Czasami mogą one przedłużyć okres kredytowania, choć mogą wiązać się one z dodatkowymi opłatami. Możesz również otrzymać propozycję przeniesienia bieżącego kredytu do kolejnego, rozpoczętego od nowa i na nowych warunkach. Czasami opcja taka jest dobrym posunięciem, trzeba jednak dokładnie prześledzić jej warunki.

Jeśli nadal zmagasz się z problemami związanymi z płynnością finansową, zwróć się z tym do kredytodawcy, który może dostarczyć Ci informacji na temat uzyskania darmowych porad dotyczących zadłużenia, co może pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy.

Zła historia kredytowa

Ponieważ pożyczki SMS są zaprojektowane specjalnie dla osób o złej historii kredytowej, pożyczkodawca oczywiście nie oczekuje klientów o nieskazitelnej historii kredytowej. Większość kredytodawców będzie chciała jedynie przeprowadzić podstawową weryfikację podanych przez Ciebie danych, ale skupiając się raczej na tym, czy będziesz w stanie spłacić kredyt, a nie rozpatrując historię Twoich wcześniejszych kredytów. Dodatkowo zaciągnięcie pożyczki krótkoterminowej i spłacanie jej na czas może pomóc w odbudowaniu Twojej historii kredytowej. Polega to na tym, że podczas każdej kolejnej pomyślnie spłaconej pożyczki udowadniasz, że potrafić zarządzać swoimi finansami i spłacać długi w terminie lub wcześniej niż w uzgodnionych terminach. Jednak nie warto zaciągać kredytów tylko z tego powodu.

Podsumowanie

Korzystając z naszego serwisu internetowej możesz przejrzeć listę dostępnych kredytów, związanych z nimi kosztów oraz uzyskać informacje o pożyczkodawcy. Dzięki temu oszczędzisz sobie trudu związanego z wyszukiwaniem informacji na własną rękę, będziesz mógł więc dokonać świadomego wyboru kredytu, który jest tym najlepszym dla Ciebie. Bez względu na to, którą ofertę wybierzesz. jednak zawsze upewnij się, że jesteś w stanie spłacić pożyczkę na czas.

Wszyscy pożyczkodawcy