Porównaj 20 najlepszych ofert kredytowych na październik

Wybraliśmy ręcznie tylko najlepsze firmy oferujące pożyczki błyskawiczne, które polecamy na październik. Wybierz kwotę pożyczki i termin spłaty, a zobaczysz dostępne oferty natychmiast.

{{ tooltipAmount() }} zł
{{ tooltipDays() }}

Wybrałeś do porównania kwotę 500 zł pożyczaną 30 dni

Pożyczki błyskawiczne nadają się jedynie do krótkoterminowego uzupełniania luk finansowych, jako że na dłuższą metę są kosztowne, a ich oprocentowanie bardzo wysokie. Powinieneś być świadom ryzyka związane z takimi pożyczkami, sugerujemy zapoznać się z działem PORADNIK naszego serwisu w celu uzyskania dodatkowych informacji.


Oferty dokładne
Czas przyznania Pierwsza za darmo
Posortowane według:
najniższa kwota spłaty
Kwota do spłaty
Maks. kwota pożyczki Limit wieku Godziny pracy
{{ issueTime(provider) }} minuta minut godzina godziny dzień dni Tak Nie
Spłać
Pożycz {{ getLoanAmount(provider.id) }} zł {{ getLoanTerm(provider.id) }} dni
{{ provider.maxAmount }} zł {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Opinie
({{ provider.ratingCnt }})
Oferty zbliżone
Czas przyznania Pierwsza za darmo
Posortowane według:
najniższa kwota spłaty
Kwota do spłaty
Maks. kwota pożyczki Limit wieku Godziny pracy
{{ issueTime(provider) }} minuta minut godzina godziny dzień dni Tak Nie
Spłać
Pożycz {{ getLoanAmount(provider.id) }} zł {{ getLoanTerm(provider.id) }} dni
{{ provider.maxAmount }} zł {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Opinie
({{ provider.ratingCnt }})

Ideą stojącą za pożyczkami błyskawicznymi jest to, że nadają się one jedynie jako krótkoterminowe metody uzupełnienia chwilowych luk finansowych.To dlatego, że są one ogólnie rzecz biorąc drogie, a oprocentowanie jest znacznie wyższe, niż w przypadku tradycyjnego kredytu. Jest również niezwykle ważne to, aby w pełni zrozumieć koszty, odsetki oraz inne opłaty, zanim zdecydujesz się zaciągnąć pożyczkę.


Nasz serwis jest bezpłatny i są niezależne usługi porównania. Jednak mogli otrzymać prowizję od niektórych firm oferujemy dla Ciebie i tych, które robimy są oznaczone symbolem błyskawicy do pełnej jasności.

Cred24 jest częścią Tiim Ltd. Nasze główne biura są Dzirnavu 87, Ryga, Łotwa.

Wybór pożyczki dla siebie

Wybór odpowiedniej pożyczki to starania o uzyskanie nie tylko jak najlepszego stosunku jakości do ceny, ale również o uzyskanie firmy, która będzie przestrzegać prawa i zaoferować Ci jak najlepsze warunki. Możesz przejrzeć dowolną liczbę reklam z informacją, który kredyt powinieneś wybrać, ale wierzymy, że najlepszym sposobem jest danie Ci możliwości samodzielnego prześledzenia informacji oraz wybrania optymalnej opcji na własną rękę.

Podstawy

Ideą popularnych pożyczek jest to, że możesz dostać niewielką ilość pieniędzy od źródła, które nie jest klasycznym bankiem. Pożyczanie pieniędzy w taki sposób jest znacznie szybszym sposobem na uzyskanie gotówki w ręku, ale oprocentowanie jest w takim przypadku dużo wyższe. Jest tak dlatego, że spłatę pożyczki należy wykonać w krótkim okresie czasu, zwykle do 30 dni, a nie przez kilka lat, jak to bywa w przypadkach kredytów bankowych.

Kwestie, które warto brać pod uwagę

Najważniejszą rzeczą, jaką należy rozważyć przez podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu jest to, czy będziesz w stanie go spłacać w wymaganych terminach? Jest to istotne o tyle, że jeśli nie będziesz go spłacać, to w efekcie możesz skończyć się to utratą dużo większej sumy pieniędzy, niż mógłbyś się spodziewać, a więc krótkoterminowe rozwiązanie jednego problemu może przysporzyć Ci o wiele więcej zmartwień.

Drugą rzeczą, co do której należy się upewnić jest to, że korzystasz z usług firmy o ugruntowanej na rynku renomie. Kredytodawcy powinni zawsze zaprezentować główne cechy oferowanej przez siebie pożyczki. Informacje takie te powinny obejmować łączną kwotę do spłaty, konsekwencje przekroczenia terminów spłaty, wysokość dodatkowej opłaty, jeśli nie spłacisz pożyczki w terminie.

Jak spłacić popularną pożyczkę krótkoterminową

Standardowa procedura dotycząca pożyczek w Polsce obejmuje terminy od 10 do 30 dni - masz więc czas do końca tego okresu, aby spłacić pożyczoną kwotę plus opłatę dodatkową w postaci odsetek, o której zostałeś poinformowany w momencie podpisywania umowy kredytowej. Większość osób korzysta z karty debetowej w celu realizowania płatności na konto pożyczki. Gdy zaciągasz kredyt, możesz zgodzić się na uruchomienie stałego zlecenia płatności na Twoim rachunku bankowym, co z jednej strony jest sporym ułatwieniem, gdy pożyczkodawca może automatycznie otrzymać pieniądze z Twojego konta bankowego, a Ty nie musisz pamiętać o terminach spłaty kolejnych rat, ale jeśli nie masz wystarczającej sumy pieniędzy na koncie, to z miejsca zostanie Ci naliczona karna opłata.

Oczywiście zawsze możesz wstrzymać takie stałe zlecenie płatności, szczególnie jeśli korzystasz z internetowego interfejsu do swojego rachunku bankowego. Jeśli korzystasz z banku w tradycyjny sposób, musisz skontaktować się z nim na co najmniej jeden dzień roboczy przed datą realizacji zlecenia stałego. Zawsze też należy skontaktować się z kredytodawcą, aby dowiedzieć się, czy takie opóźnienie może spowodować jakieś konsekwencje i ustalić termin dokonania płatności.

Czy termin spłaty pożyczki może zostać przedłużony?

Jeśli wystąpią jakieś nieoczekiwane problemy z powodu których możesz dojść do wniosku, że nie będziesz w stanie dokonać płatności w terminie, zawsze powinieneś najpierw skontaktować się z kredytodawcą. Niektórzy kredytodawcy zgodzą się przedłużyć termin spłaty kredytu bez dodatkowych opłat, co daje Ci więcej czasu, aby go zapłacić.

Przedłużenie kredytu jest jest w zasadzie zaciągnięciem kolejnego, z nową umową i terminem płatności. Należy sprawdzić nie tylko nowy termin, ale także kwotę, jaką będzie trzeba zapłacić oraz wysokość oprocentowania pożyczonej kwoty. Większość kredytodawców pozwoli Ci przedłużyć terminu spłaty pożyczki więcej niż dwa razy, nie jest to jednak uregulowane żadnymi przepisami i wynika po prostu z panujących na rynku zwyczajów. Jeśli nadal zmagasz się z problemami związanymi z płynnością finansową, zwróć się z tym do kredytodawcy, który może dostarczyć Ci informacji na temat uzyskania darmowych porad dotyczących zadłużenia, co może pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy.

Czy zła historia kredytowa ma jakieś znaczenie?

Dobrą rzeczą jest to, że kiepska historia kredytowa nie jest jakimś szczególnym problemem w przypadku pożyczek krótkoterminowych, przede wszystkim dlatego, że większość kredytodawców nie przykłada się specjalnie do oceny ryzyka kredytowego i nie korzysta z innych instrumentów finansowych do oceny Twoich zdolności kredytowych ze względu na krótkoterminowy charakter pożyczki. Większość kredytodawców będzie chciała jedynie przeprowadzić podstawową weryfikację podanych przez Ciebie danych, ale skupiając się raczej na tym, czy będziesz w stanie spłacić kredyt, a nie rozpatrując historię Twoich wcześniejszych kredytów.

W rzeczywistości niektóre badania wykazały, że zaciągnięcie pożyczki krótkoterminowej i spłacanie jej na czas może pomóc w odbudowaniu Twojej historii kredytowej. Polega to na tym, że podczas każdej kolejnej pomyślnie spłaconej pożyczki udowadniasz, że potrafić zarządzać swoimi finansami i spłacać długi w terminie lub wcześniej niż w uzgodnionych terminach. Jednak nie warto zaciągać kredytów tylko z tego powodu.

Podsumowanie

Na rynku istnieje ogromna liczba firm oferujących pożyczki o wielu różnych stopach procentowych i terminach spłaty. Dlatego zawsze należy najpierw uważnie dokonać porównania w celu znalezienia najlepszej ofertę dla siebie, a także, jeśli masz problemy z wcześniejszą historią kredytową, znaleźć te, które są najbardziej tolerancyjne. Zawsze należy pamiętać, że pożyczki krótkoterminowe nie są przeznaczone na długi czas, służą jedynie do pokrycia wydatków bieżących. Upewnij się więc, że rozważyłeś wszystkie opcje przed zaciągnięciem pożyczki krótkoterminowej i że jesteś pewien tego, że będziesz w stanie spłacić ją w terminie – co pozwoli Ci uniknąć przemiany tymczasowej niedogodności związanej z płynnością finansową w problem długoterminowy.

Wszyscy pożyczkodawcy