Pożyczkomat

Pod nazwą Pożyczkomat kryje się jedna z popularniejszych firm na rynku pożyczek błyskawicznych. Swoją renomę firma ta zawdzięcza doskonałym warunkom, szczególnie dla klientów, którzy po raz pierwszy chcą zaciągnąć pożyczkę, a także minimalnym formalnościom oraz przejrzystym procedurom. 

Czytaj więcej

Pożyczkomat to marka będąca własnością globalnej korporacji finansowej o nazwie Friendly Finance, która operuje na rynkach kilkunastu krajów z całego świata, prowadząc intensywną działalność w zakresie pożyczek krótkoterminowych. Nazwa przygotowana na rynek polski ewidentnie wzoruje się na popularnych Paczkomatach, ciekawi nas więc na ile skuteczne okazało się nawiązanie do powszechnie znanej u nas usługi kurierskiej. Niezależnie od tego oferta Pożyczkomatu okazuje się być całkiem atrakcyjna, wprawdzie pierwsza pożyczka limitowana jest do kwoty 800 złotych (gdzie w niektórych innych firmach możemy otrzymać nawet dwukrotnie więcej), ale po spłaceniu jej w terminie do naszej dyspozycji pozostają już wyraźnie wyższe kwoty. Wartości oprocentowania oferowane przez Pożyczkomat nie należą do najniższych na rynku, bowiem 26,8% plasują tę firmę mniej więcej w środku stawki, ale największy nacisk kładziony jest na profesjonalny poziom obsługi i uzyskiwanie wysokich wskaźników zadowolenia klienta – firma chwali się, że aż 92% klientów poleca jej usługi, natomiast wskaźnik klientów powracających wynosi 85%. Są to wartości naprawdę zasługujące na uznanie.

Przeprowadzone przez nas testy w postaci uzyskania pożyczki krótkoterminowej na kwotę 800 złotych wykazały, że rzeczywiście poziom obsługi oferowanej przez Pożyczkomat stoi na naprawdę wysokim poziomie, łatwość obsługi i przejrzystość serwisu internetowego jest według nas najlepsza na rynku, a infolinia zatrudnia naprawdę kompetentne osoby. Całą procedura uzyskania pożyczki przebiegła szybko i bezproblemowo, pieniądze znalazły się na naszym koncie w zadeklarowanym na stronie internetowej czasie, od tej strony nie można mieć więc żadnych zastrzeżeń. Wprawdzie mieliśmy do czynienia z niezliczonymi już odmianami  formularzy internetowych i procedur ubiegania się o pożyczki, jednak naszym zdaniem pod tym względem Pożyczkomat wypada zdecydowanie najlepiej. Jeśli więc ktoś przedkłada wygodę obsługi nad wartość oprocentowania, czyli nie będzie mu przeszkadzało wcale nie najniższe oprocentowanie pożyczki na rynku, to Pożyczkomat będzie prawdopodobnie najbardziej optymalnym wyborem.

Niewątpliwą zaletą, szczególnie dla mniej doświadczonych użytkowników komputerów będzie możliwość skorzystania z filmu instruktażowego pozwalającego przejść przez każdy etap wypełniania wniosku o pożyczkę.

Trzy najpopularniejsze oferty od Pożyczkomat

Pożyczkomat jest członkiem stowarzyszenia kredytodawców

Pożyczkomat Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Friendly Finance Poland Sp. z o.o. (Pożyczkomat)

  • 00-019 Złota 7 lok. 18, Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 48 22 112 0 112

Położenie na mapie