SMARTpożyczka

Na rynku pożyczek błyskawicznych istnieje wiele różnych firm, zarówno cieszących się dobrą renomą, jak i tych o niezbyt chwalebnej reputacji. Do grona pierwszej z nich niewątpliwie zalicza się firma SmartPożyczka, która zyskała sobie uznanie szerokiej rzeszy klientów, głównie dzięki wysokiej jakości świadczonych przez siebie usług. 

Czytaj więcej

Smart Pożyczka to kolejny przedstawiciel łotewskiego kapitału, który wszedł na rynek polski pod różnymi markami – jest to bowiem siostrzana firma w stosunku do Pożyczki Plus oraz Małej Pożyczki. Oferta Smart Pożyczki nie odbiega więc specjalnie od swoich bliźniaczych firm, cechując się takim samym, wysokim stopniem atrakcyjności oraz elastyczności. Można więc tutaj skorzystać z opcji darmowej pierwszej pożyczki na okres od 5 do 30 dni, przedłużenia spłaty o 10, 20 lub 30 dni na preferencyjnych warunkach oraz kwocie pierwszej pożyczki limitowanej do 600 złotych. Firma Smart Pożyczka w jasny sposób prezentuje kryteria, jakie powinni spełniać potencjalni kredytobiorcy, a mianowicie liczyć sobie od 21 do 70 lat, być obywatelem Polski oraz dysponować rachunkiem bankowym założonym i prowadzonym przez polski bank. Firma chwali się, że wszystkie procedury można załatwić bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetu,  a dodatkowo nie korzysta także z bazy danych Biura Informacji Kredytowej w celu sprawdzania historii kredytowej osoby wnioskującej o przyznanie pożyczki błyskawicznej. Dodatkowo każdy kredytobiorca objęty jest darmowym ubezpieczeniem na wypadek śmierci (co zwalnia rodzinę i krewnych od obowiązku przejęcia zobowiązania w przypadku śmierci kredytobiorcy).

Z niekłamaną ciekawością rozpoczęliśmy procedurę testową mając w pamięci wyjątkowo sprawne procedury obsługi w siostrzanych firmach. Z oferty Smart Pożyczki wybraliśmy kwotę 600 złotych pożyczaną na 30 dni. Wypełnienie formularza okazało się zadaniem bardzo prostym, następnie po podaniu numeru telefonu należało wpisać kod weryfikacyjny przesłany SMSem oraz zlecić przelew weryfikacyjny z naszego rachunku bankowego na kwotę 1 grosza. Wkrótce potem otrzymaliśmy informację o pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku i pieniądze znalazły się na naszym rachunku bankowym. Całość zajęła nam niespełna 30 minut, licząc od momentu otwarcia strony internetowej Smart Pożyczki w celu wypełnienia formularza, do wpłynięcia pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Nie można więc wyciągnąć żadnych innych wniosków oprócz takich, że Smart Pożyczka dostosowała się poziomem obsługi do swoich siostrzanych marek, które słynęły i słyną nadal z naprawdę sprawnych procedur rozpatrywania wniosków.

Oceniamy więc ofertę Smart Pożyczki na w pełni zasłużoną piątkę!


SMARTpożyczka Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty MAŁA POŻYCZKA sp. z o.o. (SMARTpożyczka)

Położenie na mapie