Soho Credit

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę błyskawiczną, ale boisz się formalności lub po prostu w Twojej miejscowości nie masz gdzie się w tej sprawie udać, to odwiedź stronę internetową firmy SohoCredit. Znajdziesz na niej możliwość uzyskania pożyczki błyskawicznej w ciągu 15 minut, wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz i podać dane rachunku bankowego - a pieniądze za chwilę trafią na Twoje konto. 

Czytaj więcej

Soho Credit to marka należąca do firmy Rapid Finance prowadzącej działalność także na rynkach łotewskim, litewskim, a także hiszpańskim. Na rynku polskim jest to gracz o całkiem sporym stażu, bowiem działa już od 2011 roku i przez ten czas Soho Credit wyrobiła sobie opinię firmy specjalizującej się w szybkich pożyczkach chwilowych na maksymalnie 30 dni, przy czym wszystkie etapy składania wniosku i jego akceptacji, a także otrzymywania pieniędzy realizowane są za pośrednictwem Internetu. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że nie wymaga czekania na przedstawiciela firmy, który dostarcza pieniądze do ręki, czy też wykonywania wycieczek na pobliską pocztę celem wysłania wydrukowanego i wypełnionego wniosku – wszystko można wykonać siedząc przed ekranem swojego komputera. Bardzo przydatną opcją, szczególnie dla mniej doświadczonych użytkowników jest sekcja z poradnikami w postaci filmów dostępna w serwisie internetowym firmy, które pozwalają w łatwy sposób uzyskać informacje na temat poszczególnych etapów składania wniosku o pożyczkę.

Przygotowując się do przeprowadzeniu testu oferty tej firmy zwróciliśmy uwagę na zapis mówiący o tym, że maksymalny czas wypełniania wniosku nie powinien przekraczać 5 minut, a na jego rozpatrzenie wystarcza zaledwie 10 minut. Gdyby okazało się to prawdą, byłby to prawdopodobnie najszybszy sposób na naszym rynku na otrzymanie pożyczki błyskawicznej. Rozpoczęliśmy więc test mierząc czas potrzebny na uzyskanie pożyczki w wysokości 500 złotych (maksymalna dostępna opcja dla klientów ubiegających się o pożyczkę pierwszy raz, za to jest ona w pełni darmowa). Efekty nas zaskoczyły, bowiem wypełniliśmy wniosek starając się zmieścić w pięciu minutach, choć można było naturalnie zrobić to znacznie szybciej. Od kliknięcia przycisku wysyłającego wniosek do rozpatrzenia do otrzymania decyzji upłynęło nie dziesięc minut, ale niespełna 5! Za kolejne 10 minut otrzymaliśmy przelew na podany w formularzu rachunek bankowy. Nie ma co ukrywać, że dopiero w przypadku Soho Credit można mówić o pożyczce błyskawicznej.

Celem uzupełnienia powyższej recenzji należy jeszcze tylko dodać, że Soho  Credit wprawdzie nie będzie sprawdzać naszej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, sprawdzi za to bazy danych KRD, ERIF i BIG InfoMonitor. 


Soho Credit Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Rapid Finance Polska Sp. z o.o (Soho Credit)

  • ul. Łucka 7/9, 00 - 842 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 48 222 668 302

Położenie na mapie