ViaSMS

Jest to polski oddział znanej na całym świecie firmy VIA SMS Group działającej od 2009 roku w 7 krajach europejskich. Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości realiów rynku firma jest w stanie zagwarantować niezwykle atrakcyjne warunki udzielania pożyczek, elastyczne możliwości spłaty oraz terminów, wysoki poziom obsługi klienta i ograniczone do niezbędnego minimum formalności. Tutaj dostaniesz pieniądze w ciągu 15 minut bez wychodzenia z domu. VIA SMS wchodzi w skład Związku Firm Pożyczkowych i ma certyfikat Rzetelna Firma.

Czytaj więcej

Via SMS obecna jest na polskim rynku mniej więcej od końca 2011 roku, należy do firmy  4 Finance Group (do której należą między innymi także Vivus oraz Zaplo) z siedzibą na Łotwie. Jak można się domyślać stosunkowo niewielki rynek łotewski szybko okazał się niewystarczający dla ambitnego przedsiębiorstwa, podjęto więc decyzję o rozszerzeniu działalności o rynki innych krajów, między innymi Polski. Ofertę firmy Via SMS cechują dwie charakterystyczne możliwości, niespotykane w przypadku innych firm pożyczkowych, są to po pierwsze w pełni funkcjonalny internetowy kantor walutowy, a po drugie dostępność licznych filmów pełniących rolę poradników. Szczególnie to drugie rozwiązanie może być niezwykle przydatne dla osób słabo orientujących się w obsłudze komputerów, bowiem pozwala im poznać krok po kroku całą procedurę złożenia wniosku o przyznanie pożyczki błyskawicznej. Nieocenioną także cechą Via SMS jest długi czas pracy konsultantów i pracowników firmy, którzy dostępni są w dni robocze od godziny 8 do 22, a w weekendy od 9 do 17.

Nasz zespół ekspertów przetestował ofertę firmy Via SMS zaciągając testową pożyczkę na okres 10 dni. Nie mamy najmniejszych zastrzeżeń do całej procedury składania wniosku, ani późniejszych spłat, bowiem wszystkie etapy są opisane w bardzo dokładny sposób i nie występują od nich żadne odstępstwa, mniej lub bardziej kłopotliwe szczególnie dla mniej doświadczonych klientów. Szczególną uwagę zwróciliśmy na umowę zawarcia pożyczki i musimy tutaj pochwalić Via SMS za prawdopodobnie jedną z najlepiej skonstruowanych umów – wszystkie zasady są przedstawione w sposób jasny i przejrzysty, nie występują w regulaminie żadne skomplikowane sformułowania, co stanowi wyraźny naszym zdanie przykład chęci uczciwego prowadzenia działalności, bez wciągania klientów w różnego rodzaju pułapki.

Godne uwagi są oferty promocyjne obejmujące między innymi w pełni darmowe pierwsze pożyczki – na podstawie przeprowadzonego przez nas testu stwierdzamy, że takie określenie w pełni odpowiada stanowi faktycznemu, bowiem pierwsza pożyczona kwota powinna zostać oddana w takiej samej wysokości, nie wystąpiły żadne dodatkowe opłaty lub koszty. Jest to więc rzeczywiście w stu procentach pożyczka darmowa. 

Trzy najpopularniejsze oferty od ViaSMS

ViaSMS jest członkiem stowarzyszenia kredytodawców

ViaSMS Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty VIA SMS PL Sp. z o.o. (ViaSMS)

  • Al. Jerozolimskie 123A; 02-017 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 22-291-53-55
  • Kanał na YouTube odwiedź

Położenie na mapie