Wonga

Wonga to popularna w całej Europie firma udzielająca pożyczek błyskawicznych, która niedawno wkroczyła także na nasz rynek. Mając bogate doświadczenie z wielu rynków różnych krajów europejskich oraz mocne zaplecze finansowe w szybkim tempie zdobywa coraz szersze grono klientów, głównie dzięki bardzo elastycznej ofercie finansowej i znakomitym poziomie obsługi klienta. Wonga nie wymaga zbyt wielu formalności, nie pyta o BIK, do uzyskania pożyczki wystarczy tylko dowód osobisty. 

Czytaj więcej

Wonga to jedna z kilku obecnych na naszym rynku przedstawicielstw firm zagranicznych, w tym przypadku mowa o przedsiębiorstwie z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Na polskim rynku Wonga pojawiła się w 2013 roku, od razu rozpoczynając mocną ofensywę w postaci atrakcyjnej oferty i rozbudowanej kampanii reklamowej opartej o charakterystyczne postaci animowane przypominające nieco produkcje studia Aardman Animations pod tytułem „Wallace i Gromit”. Działalność na rynku brytyjskim zapewnia bogate doświadczenie, sprawdzone metody i rozwiązania, toteż mimo krótkiego stażu na rynku polskim nasz zespół ekspertów uważa, że Wonga jest firmą godną rozważenia w przypadku starania się o pożyczkę błyskawiczną.

Wykonaliśmy operację testową w postaci pożyczki na kwotę 2500 złotych bez korzystania z jakiejkolwiek opcji promocyjnej, chcąc sprawdzić, czy deklarowane przez firmę Wonga koszty łączne będą zgodne z rzeczywistością. Po podsumowaniu wszystkich poniesionych opłat otrzymaliśmy wynik w postaci 21%, co zgadza się z istniejącą na stronie internetowej firmy informacją o odsetkach wynoszących od 20 do 30 % w zależności od pożyczanej kwoty oraz czasu trwania pożyczki. Nie mamy żadnych zastrzeżeń ani do procedury realizowania wniosku, ani też do czasu jego rozpatrzenia, czy też przesłania pożyczanej kwoty na nasz rachunek bankowy. Wszystko zostało wykonane dokładnie tak, jak to obiecują zapisy na stronie internetowej firmy.

Należy przy tym mieć na uwadze fakt taki, że Wonga jest na dzień pisania tych słów jedyną firmą pożyczkową, która korzysta z informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej, co z jednej strony nie jest najlepszą wiadomością dla osób o kiepskiej historii kredytowej, z drugiej może stanowić powód do podwyższenia wiarygodności tego pożyczkodawcy w oczach klientów o „czystej” historii kredytowej w BIK.

Warto natomiast korzystać z licznych interesujących promocji w Wonga, na przykład chwilówki, której cały koszt wyniesie tylko 10 złotych. Nawet więc jeśli nie czujesz się przekonany do bieżącej oferty Wongi, zawsze warto rzucić okiem na ewentualne promocje w momencie, gdy będziesz chciał zaciągnąć pożyczkę błyskawiczną.

Trzy najpopularniejsze oferty od Wonga


Wonga Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Wonga.pl sp. z o.o (Wonga)

  • Al. Jerozolimskie 96, piętro XIII, 00-807 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 22 30 70 599
  • Kanał na YouTube odwiedź

Położenie na mapie