Zaplo

Zaplo to nazwa znana wszystkim, którzy interesują się tematyką pożyczek błyskawicznych. Firma ta oferuje bowiem dokłądnie tego rodzaju usługi finansowe, cechując się jednocześnie doskonałej jakości obsługą klienta, atrakcyjnymi warunkami oprocentowania oraz terminami spłaty - jest to bez wątpienia firma godna uwagi! 

Czytaj więcej

Zaplo to jedna z trzech obecnych na naszym rynku marek łotewskiej firmy 4 Finance Group, pozostałe dwie to Vivus oraz Via SMS. Jeśli miałeś okazję szanowny Czytelniku zapoznać się już z ofertą którejkolwiek z obu wymienionych firm, to i zakres oferowanych przez Zaplo kwot oraz warunków pożyczki nie powinien być dla Ciebie żadnym zaskoczeniem. Podobnie jak w przypadku swoich siostrzanych marek, tak i teraz serwis internetowy firmy cechuje się naprawdę doskonałym projektem graficznym oraz wyczerpującym zestawem wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zarówno oferty pożyczkowej, jak i wysokości oprocentowania, różnych rodzajach promocji, a także kryteriów, jakie powinni spełniać potencjalni kredytobiorcy.  Bardzo przydatną opcją podaną na stronie Zaplo jest czas pracy konsultantów i pracowników firmy, którzy dostępni są w dni robocze od godziny 9 do 21, a w weekendy od 9 do 17.

Rozpoczynając składanie wniosku o pożyczkę testową w Zaplo skupiliśmy się głównie na różnicach pomiędzy wszystkimi trzema firmami, a więc Zaplo, Vivusem oraz Via SMS. Właściwie od strony technicznej, czyli wypełniania wniosku, oczekiwania na jego akceptację oraz przelew na nasz rachunek bankowy nie zauważyliśmy niczego niepokojącego. Jedynie nieco przedłużał się czas samego przelewu pożyczanej kwoty, bowiem od momentu uzyskania komunikatu o zaakceptowaniu wniosku oraz zrealizowaniu przelewu środków (wraz z informacją, że środki powinny znaleźć się na naszym rachunku bankowym w ciągu kilku minut) upłynęła prawie godzina. Podejrzewamy jednak, że za powstałe opóźnienie odpowiedzialne są raczej mechanizmy wewnętrznych operacji międzybankowych, więc nie zapisujemy tego po stronie wad.

Bardzo spodobała nam się  opcja promocyjna obejmująca darmowe pierwsze pożyczki wraz z długim okresem spłaty. Uważamy, że jest to interesująca opcja, która z jednej strony pozwala na bezpieczne przetestowanie oferty pożyczek błyskawicznych przez osoby, które jeszcze nigdy do tej pory nie korzystały z takich możliwości, a z drugiej na uzyskanie pewnego wsparcia finansowego pozwalającego na realizację swoich zamierzeń, bez narażania się na nadmierne koszty.

Trzy najpopularniejsze oferty od Zaplo

Zaplo jest członkiem stowarzyszenia kredytodawców

Zaplo Opinie

Nie wystawiono jeszcze opinii

Umieszczone w następujących kategoriach

Kontakty Zaplo sp. z o.o. (Zaplo)

  • ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
  • Telefoniczna obsługa klienta: 221 333 888

Położenie na mapie